Menu
Sepetiniz
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM BEBEĞİN İÇİN EN İYİSİNİ SEÇ! TOPTAN FİYATINA PARAKENDE FİYAT FIRSATI!
KAPIDA NAKİT ÖDEME & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Hakkımızda

Hakkımızda

BabyenBaby, Yerli Bir Markadır . 34 yıldır toptan ve perakende sektöründe olan BabyenBaby, bu alandaki tecrübesini, BabyenBaby markası ile Anne & Bebek sektörüne aktarmıştır. 2019 yılının Mart ayında kurulan BabyenBaby, bu kısa zamanda fiziki mağazası, E-Ticaret sitesi ve pazaryeri mağazaları ile Anne & Bebek ürünleri sektörüne adım atmıştır.  Sürekli gelişmekte olan BabyenBaby, ilk fiziki mağazasını Mart 2019  tarihinde açmıştır. 

 

 

Siz Bebeğinize, Biz Size Yeteriz.

BabyenBaby, annenin ve bebeğin doğum öncesinden başlayıp 5 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir mağazalar zinciri ve e-ticaret sitesidir. BabyenBaby, 0-5 yaş arası çocuklara uygun araç gereç, oyuncak, giyim, bakım, , beslenme ve güvenlik ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. BabyenBaby anlaşmalı bankalarla, müşterilerine ödemelerde büyük imkanlar sağlamaktadır. Mağazalarımızda bulunan ürünler bebekler için en iyi kalitede üretilmiş markalara aittir.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin bulunduğu mağazamız, satış sonrası süreçte de memnuniyete önem verir. Kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan BabyenBaby, kargo ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir. Yüzlerce ünlü markanın binlerce ürünü stoklarımızda mevcuttur. İnternet sitemizden yılın her günü 7/24 gönül rahatlığı ile sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. ‘’Hızlı Kargo’’ hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. BabyenBaby bebek mağazalarımız, sahip olması gereken tüm kriterlerde faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. Tüm personelimize satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir.

 

Hedeflerimiz

  • Uzun vadeli sevgi ve güven oluşturabilmek.
  • Mağazacılık ve E-Ticaret kanallarında kendimizi sürekli yenilemek ve dünya trendlerine ayak uydurmak.
  • ‘’En iyi hizmet, en iyi kalite, en uygun fiyat’’ parolası ile faaliyet göstermek.
  • Çocuklarınızın büyümelerinde pay sahibi olmanın verdiği gururu uzun yıllar taşımak.